Paskubėkit. Šiandien paskutinė peticijos „Pasakykim Alytaus griovimui NE!“ pasirašymo diena

Nemokamas-belaidžio-interneto-ryšys-wi-fi-Rotušės-aikštėje-ir-Žaliojoje-gatvėje-UAB-„Cgates-gimtadienio-dovana-alytiškiams-

Alytuje to dar niekada nėra buvę, miestelėnai ėmėsi ginti miesto vadovus. Grupelė perversmininkų ir išdavikų miesto taryboje sugebėjo atstatydinti  miesto mero pavaduotojus. Apsisaugoti nuo tokio rezultato nebuvo jokios galimybės, nes paskutinę minutę išduodami savo partnerius, trys konservatoriai nubalsavo kaip perversmininkams reikėjo. Paaiškėjus balsavimo rezultatams, miestas pradėjo šurmuliuoti. Perversmininkai to tikrai nesitikėjo, kiek Alytuje yra buvę valdžios užgrobimų, miestelėnai likdavo abejingi. Bet ne šį kartą. Aktyvūs alytiškiai paskelbė parašų rinkimo kompaniją po peticija, reikalaujančia grąžinti vicemerus į buvusias pareigas. Vasaros atostogų metu rinkti parašus pakankamai keblu, žmonės išvažinėję, atostogauja. Tačiau šiandien dienai jau 763 alytiškiai parėmė mero pavaduotojų grąžinimo į pareigas reikalavimą. Daug tai ar mažai, žinant kitų Alytuje vykdytų parašų rinkimo akcijų rezultatus galima sakyti visiškai normaliai, bet tikrai bus tokių, kurie sieks sumenkinti peticijos reikšmę.  Kad būtų aiškiau šiuos 763 parašus palyginsime su perversmininkų gautais balsais savivaldos rinkimuose.  Konservatoriai: Vytas Jezepčikas – 797, Andrius Jučas – 442 (?!!!), Povilas Labukas –  343 (?!!!). „Už Alytų“: Valius Misevičius – 653, Tomas Pačėsas – 627. Liberalas Saulius Janulevičius – 534 balsai. Darbo partijai atstovavusi Danutė Remeikienė – 563 rinkėjų balsai. Buvę pilietininkai: Sigitas Leonavičius – 1702,  Aurelijus Jaruševičius – 984. Socialdemokratai: Jurgis Krasnickas – 932, L.Kirkliausienė – 713, Nerijus Cesiulis – 697, Henrikas Šivokas – 690 rinkėjų balsų. Visiškam aiškumui, nuversti vicemerai surinko žymiai daugiau rinkėjų balsų  už  perversmininkus. Tautvydą Tamulevičių palaikė 1377 rinkėjai, Valę Gibienę – 975. Perversmininkų teiginiai, kad juos palaiko alytiškiai neturi jokio pagrindo.  Užtat vicemerus alytiškiai palaiko užtikrintai.

Vilniuje ką tik vykusioje apklausoje  dėl Reformatų skvero  atnaujinimo projekto savo poziciją išsakė maždaug 750 žmonių. Vilniečių nuomone, tai labai neblogas rezultatas į kurį neatsižvelgti  tiesiog neįmanoma.

Jei esate neabejingas  savo miestui, šiandien yra paskutinė peticijos  „Pasakykime Alytaus griovimui NE!“ diena. Kiekvieno iš Jūsų parašas yra labai svarbus ir reikšmingas.

https://www.peticijos.lt/visos/74801

Alytaus laikas“