Kraštotyros muziejus kviečia

images

Gruodžio 19 d. 14 val. Alytaus kraštotyros muziejus (Savanorių g. 6) kviečia į renginių ciklo „Pasbuvimai dzūkų kiemi“ susiėjimą „Kalėdinės puošmenos“.
Gražiausios metų šventės jau visai ne už kalnų, todėl pats metas kurti šventinę nuotaiką ir puošti namus! Jaukumo ir šilumos namams atneša pačių pasigamintos šventinės puošmenos, ypatingai pasitelkus savo kompozicijoms natūralias medžiagas. Samanos, šiaudai, kankorėžiai, gilės, riešutai, kvapnios cinamono lazdelės, džiovintos citrinų ar apelsinų riekelės, ryškiaspalvės šermukšnių uogos padės sukurti natūralumu alsuojančias šventines kompozicijas. Subtiliai pritaikytos jos puikiai derės ir šalia įprastų kalėdinių žaisliukų, pripildydamos namus savitumo, jaukumo ir šilumos. Jeigu pritrūkote idėjų ar, atvirkščiai, pasiklydote jų gausoje ir norite atrasti ką nors originalaus, naujo, įdomaus laukiame Jūsų Alytaus kraštotyros muziejuje. Muziejuje svečiuosis aplinkos apželdinimo profesionalė, floristė Rita Naujalienė – be galo jaukios, stilingos, originalių, subtilių idėjų kupinos parduotuvės „Ritos gėlės“ įkūrėja.

Bilieto kaina – 1.74 eur. Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija.
Užsukite pas mus puodeliui arbatos, jaukiai paplepėti apie kalėdines puošmenas, naujausias jų tendencijas, įsigyti kalėdinių kompozicijų bei išsinešti dalelę kalėdinės nuotaikos į namus.
Informacija ir registracija tel.: 8-607-81825; el. p. edukacija.alytus@gmail.com
Audronė Jakunskienė
Alytaus kraštotyros muziejaus direktorė