Sekmadieninis interviu

rodyklė

Tęsdami sekmadieninių interviu ciklą, kalbiname miesto mero pavaduotoją Tautvydą Tamulevičių.

Malonaus skaitymo.

1. Ar atradote save naujose pareigose savivaldybėje?

 Manau, kad pareigas dar „jaukinuosi“ – nepasakyčiau, kad jau esu radęs balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, nes darbas užima labai daug laiko. O kitas dalykas – balansas tarp rezultato ir tikslų/minčių. Minčių yra daug, bet ne viskas taip greitai juda, kaip norėtųsi. Tą buvo galima nuspėti, savivaldybės struktūroje pokyčiai vyksta lėtokai. Bet gniūžtė ridenasi, momentas yra, judame teisinga kryptimi, ką ir žadėjome.

2. Kokius tikslus sau kėlėte pradėdami darbą? ar daug jau padaryta?

  Įnešti kiek įmanoma daugiau skaidrumo ir viešumo. Vienas iš dalykų, ką nuolat pabrėžėm kampanijos metu – kad niekas nežino, kas vyksta. Tą stengiamės pakeisti. Žymiai padidėjo platinamos informacijos skaičius – nuo tarybos narių išmokų, iki svarstomų projektų, iki visų patariamųjų tarybų komisijų komitetų ir t.t. – žymiai daugiau žmonių dalyvauja sprendimų priėmime. Net ir pinigus skirstant tai vyksta – mūsų suaktyvinta dalinio dalyvavimo programa, kuriai lėšų šiemet neturėjo būti, pasiteisino su kaupu – bendruomenės ir verslai patys investavo virš 200 tūkst. eurų į miesto infrastruktūrą (antrą tiek – savivaldybė). Kitąmet tam turime dar didesnių planų. Manau, kad esame atviresni, ir kaip savivaldybės vadovai, ir kaip visa savivaldybė – ir tai ne tik atidarytos durys, bet ir vieši telefono numeriai, priėmimo valandos, bendravimas gatvėje ir renginiuose. Jaučiame ir girdime, kad tai pasiteisino. Vis daugiau alytiškių jaučiasi šeimininkais savo mieste, bet darbo dar daug.

3. Kas sunkiausia darbe?

 Baigti dirbti, tikriausiai. Paprastai darbe būnu apie 8:30, o išeinu tada, kai pavargstu – jau sutemus, nebelikus specialistų. Sunku kasdien brėžti tą ribą, kad jau gana. Nes visada yra tiek ir tiek padaryta, o dar antrą tiek – net nepradėta. Ir taip kasdien. Tikrai nenuobodu.

4. Didžiausia svajonė?

Suteikti alytiškiams viltį ir tikėjimą savo miestu. Tai padarysime grąžindami jį mums visiems – sprendimus priimdami kartu. Atvirai, sąžiningai ir garbingai.