Alytiškių triumfas Lietuvos jaunimo U-21 ir suaugusiųjų kanupolo čempionatuose

33296_ea23a899a1e3a2966b24fbca47f334a0

Šeštadienį Širvintose vyko Lietuvos jaunimo U-21 kanupolo čempionatas. Varžybose dalyvavo 4 komandos iš Vilniaus, Trakų, Kauno ir Alytaus.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunimas žaidė sėkmingai. Pirmose rungtynėse  5:1 nugalėjo Vilniaus „Regatos“ bendraamžius, kitose rungtynėse susitiko su Kauno baidarininkais ir iškovojo pergalę 10:3. Trečiose rungtynėse alytiškiai 6:1 nugalėjo pagrindinius konkurentus Trakų baidarininkus. Alytaus SRC komandoje žaidė Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Nojus Serkovas, Marius Čekanauskas, Marius Kiškiūnas, Kastytis Protasevičius ir Nojus Sukackas, komandos treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Rimas Sukackas.

33299_f7881a5e4b3f623d65b91da609f2c795Kitą dieną Trakuose vyko Lietuvos suaugusiųjų kanupolo čempionatas. Dalyvavo 5 komandos. Alytaus baidarininkai sėkmingai pradėjo čempionatą. Pirmose rungtynėse alytiškiai  8:0 nugalėjo Trakų jaunimo komandą, o antrose  7:2 nugalėjo Vilniaus sportininkus. Trečiose rungtynėse alytiškiai žaidė su Trakų komanda. Rungtynės buvo sunkios ir įtemptos. Alytiškiai pirmieji pelnė įvartį. Pirmo kėlinio antroje pusėje alytiškiai perėmė kamuolį ir po greitos atakos Karolis Latauskas padidina persvarą iki dvejų įvarčių ir pirmąjį kėlinį laimi 2:0. Antrajame rungtynių kėlinyje taip pat vyko įtempta kova. Įpusėjus kėliniui Trakų baidarininkai pelnė įvartį ir sušvelnino rezultatą. Intriga augo, kova aikštelėje darėsi vis aštresnė. Tačiau paskutinę kėlinio minutę Karolis iš toli pelnė įvartį ir užsitikrino pergalę 3:1. Paskutinėse rungtynėse alytiškiai 6:1 iškovojo pergalę prieš Kauno baidarininkus ir tapo 2022 metų Lietuvos kanupolo čempionais. Komandoje žaidė Karolis Latauskas, Vytenis Licus, Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Kajus Kašelionis, Marius Kiškiūnas, Mindaugas Diksa, Marius Čekanauskas komandos treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Rimas Sukackas.

33297_a3abc8ecf136868c7fb4113610506989Sidabro medalius iškovojo Trakų komanda, o bronzą – Kauno sportininkai. Sveikiname čempionus ir prizininkus.

Nuotraukoje turnyro Lietuvos jaunimo U-21 čempionato čempionai ASRC baidarininkai, iš kairės žaidėjai Marius Kiškiūnas, Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Marius Čekanauskas, Kastyutis Protasevičius, Nojus Serkovas, Nojus Sukackas ir komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Lietuvos kanupolo vyrų čempionai Alytaus SRC iš kairės Marius Kiškiūnas, Mindaugas Diksa, Vytenis Licus, Marius Čekanauskas, Augustas Platūkis, Vilius Rasimavičius, Karolis Latauskas ir Kajus Kašelionis.