Jūra unikalių dainų, nesuvaidintų emocijų ir jurgiškų netikėtumų – Meilės sau skirtame ture aplink Lietuvą!

7
MEILĖS SAU DIENA koncertų ture po Lietuvą Jurga kviečia į patyriminius koncertus, kurių metu Jurgos pasidalinimų, įžvalgų ir dainų būsime vedami į savo svajonių ir poilsio oazę, kurios taip vis trokštame ir ieškome.
„Noriu, kad tai būtų meilės sau diena. Tegul tie, kas ateis, čiumpa galimybę atsigręžti į save, pabūti su savo mintimis, prisiminti savo pamirštas svajones, pagvildenti kažkodėl neišnaudotas galimybes. Ruošiame jaukią, švelnią programą ir labai daug dirbame tam, kad mano koncertuose žmonės pailsintų protą ir pabūtų meilės santykyje su savastimi“ – atvirauja gilios filosofijos nei gyvenime, nei scenoje nestokojanti atlikėja.
Koncertuose tarp puikiai pažįstamų Jurgos dainų, kuriose ji kviečia lipti stogais, glostyti šunį ar ieško gyvenimo instrukcijos, suskambės ir dar negirdėtų, tačiau atlikėjos viduje ne vienerius metus brandintų melodijų.
Scenoje atlikėja pasirodys su muzikos profesionalu
🎹 Kęstučiu Pavalkiu(fortepijonas ir klavišiniai)
„Mes su pianistu Kęstučiu Pavalkiu kuriame saugią ir palaikančią aplinką, kartais tikslingai įdarbinam Jūsų fantaziją, kad įsikvėptumėt savo svajonių įgyvendinimui ir pailsėtumėt nuo ratuku besisukančios rutinos ar minčių karuselės,“ – sako Jurga.
Veriančiai autentiška, mylinti muziką, gyvenimą ir save – tokia toji Jurga. Su ja kiekvienas susitikimas yra ypatingas, giliai paliečiantis ir net keičiantis.
Susimatom