Aiškūs Lietuvos seniūnijų žaidynių nugalėtojai

Aiškūs Lietuvos seniūnijų žaidynių nugalėtojai (2).JPG

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalas Jonavoje dalyvius lepinęs nuostabiu oru, nustebino ir dalyvių gausa. Daugiau kaip 1100 sporto mėgėjų iš 55 savivaldybių įveikę įvairių sporto šakų atranką dalyvavo finalinėsė žaidynėse.
Po keleto metų silpnesnių pasirodymo absoliučių laimėtojų titulą susigražino Klaipėdos rajono savivaldybė (Gargždai), kuri po labai įtemptos kovos vos 2 taškų persvara bendroje įskaitoje, nugalėjo finalinių žaidynių šeimininkus – Jonavos rajono savivaldybės atstovus. III vietoje liko Utenos rajono savivaldybės sporto delegacija, kuri finale dalyvavo gausiausiai.
Miestų grupėje I vietą taip pat susigrąžino Alytaus miesto savivaldybė, atėmusi čempionų titulą iš pernai metų laimėtojų miestų grupėje – Klaipėdos miesto savivaldybės kuri šiais metais liko II vietoje. O trečiąja vieta miestų grupėje pirmą kartą džiaugiasi Panevėžio miesto savivaldybė. Sveikiname visas savivaldybes – prizininkes.