Akvilės krepšinio čempionate alytiškės iškovojo aukso medalius

paveikslelis-110474-any630x500

Kauno  A.Sabonio krepšinio centro salėje vykusiame Akvilės krepšinio čempionato finalinio ketverto kovose Alytaus RKL –GUT.LT  komanda iškovojo aukso medalius. Pusfinalyje alytiškės, be didesnio vargo įveikė Kauno LSU krepšininkes 71 : 43 ir žengė į finalą. Finale Alytaus komandai teko žaisti su Kauno KTU. Po pirmo kėlinio atrodė, kad alytiškės lengvai įveiks savo varžoves ir iškovos čempionių taurę. Bet antrasis kėlinys viską apvertė aukštyn kojom. Jei pirmą kėlinį Alytaus RKL –GUT.LT laimėjo 29 : 16, tai antrą pralaimėjo 23 : 15. Ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 44 : 39 alytiškių naudai. Visą antrą kėlinį ant atsarginių žaidėjų suolo prasėdėjo alytiškių lyderės, sugebėjusios prisirinkti pražangų per pirmas dešimt minučių, o be jų komandos žaidimas labai bangavo. Po nervų karo trečiame kėlinyje alytiškių persvara tebuvo vos vienas taškas 58 : 57. Viskas išsisprendė ketvirtame kėlinyje, kuriame jau žaidė ir ilgą laiką atsarginių suolelį trynusios baudų prisirinkusios alytiškių staro penketo žaidėjos. Varžovės pirmus tris taškus pelnė tik likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos. Alytaus RKL –GUT.LT įveikė Kauno KTU 72 : 62 ir antrus metus paeiliui iškovojo čempionių taurę. Sveikiname.