Alytaus miesto savivaldybėje atidaryta paroda „Kalėdinio gimtadienio retrospektyva“

????????????????????????????????????

  Alytaus miesto savivaldybės 1-ojo aukšto fojė atidaryta Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų dienos centro Kalėdinio gimtadienio retrospektyvos paroda, kurioje eksponuojami Neįgaliųjų dienos centro darbuotojų ir lankytojų rankų darbo kūriniai. Atidarymo metu parodos autorius pasveikino ir saldžias dovanėles įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė.
Mero pavaduotoja V. Gibienė dėkojo parodos autoriams už kuriamas tradicijas bei nuoširdumo kupinus darbus. „Sukūrėte jaukią atmosferą aplink mus, privertėte sustoti ir pagalvoti, kad jau atėjo gražiausios metų šventės, atėjo metas, kai rūpesčius reikia nustumti į šalį ir pasidalinti gerumu. Labai noriu padėkoti centro darbuotojams, lankytojams, kurie kuria gražias tradicijas puoselėjančią ir labai prasmingą parodą. Dėkoju Jums už tai ir noriu palinkėti, kad Kalėdos būtų stebuklų ir gerumo metas“, – sakė V. Gibienė.
Pristatydama neeilinę parodą Neįgaliųjų dienos centro direktorė Gita Špucienė sakė, kad greta kalėdinės tematikos ši paroda turi ir kitą prasmę. „Mūsų įstaiga dirba jau 12 metų, per šį laiką apsisuko visas Zodiako ženklų ratas. Darbą pradėję beždžionės metais ir vėl juos pasitinkame. Tai atsispindi ir mūsų eksponuojamoje parodoje“, – kalbėjo G. Špucienė.
G. Špucienė parodos atidarymo metu trumpai aptarė 2003–2015 m. statistiką. Centro direktorė pasidžiaugė, kad įstaigos darbuotojų padaugėjo 5 kartus, įstaigos plotas – 10 kartų, aptarnaujamų klientų skaičius – daugiau nei 50 kartų. Parodoje taip pat eksponuojamos nuotraukos iš įstaigos gyvenimo.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija