Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia suaugusius atnaujinti žinias apie burnos ir dantų priežiūrą

Horizontal close-up image of woman having dental examination.

Sveika šypsena – tai burnos sveikata,kuri neatsiejama nuo bendros sveikatos ir gyvenimo kokybės.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai ugdymo įstaigose rūpinasi vaikų dantų priežiūra, moko juos taisyklingai valyti, supažindina su burnos ertmės higienos laikymosi svarbair siekia, kad vaikystėje suformuotas teisingas požiūris į savo sveikatą padėtų išsaugoti puikią burnos higieną, sveikus dantis ir vėlesniame tarpsnyje. Siekiant tikrai gerų rezultatų, dantų priežiūra turi rūpintis tėvai kurie vaikams yra pavyzdys, tačiau ir jiems reikia atnaujinti žinias apie burnos ir dantų higieną.

Pasirūpinkime savo burnos ir dantų higiena, užkirskime kelią apnašų kaupimuisi, infekcijoms, dantų gedimui ir netekimui ar net burnos ertmės vėžiui.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Gruodžio 3 d. 17:30 val. kviečia Alytaus miesto suaugusius gyventojus į nemokamą paskaitą apie burnos ir dantų priežiūros svarbą kasdienybėje, kurios metu atnaujinsime žinias:

  • Kas yra burnos higiena?
  • Nuo kokių ligų apsaugo gera burnos higiena?
  • Kodėl burnos ir dantų priežiūra yra tokia svarbi?
  • Kaip pasirinkti tinkamas priemones palaikyti švarai burnoje?
  • Kaip išlaikyti baltus ir sveikus dantis?

Po paskaitos bus galimybė užduoti rūpimus klausimus.

 

 

Nemokama paskaita vyks, Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Daugų g. 5A).

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija tel. (8 315) 51653