Alytaus miesto senjorams – tradicinės dovanėlės iš Ročesterio

Rocesteris (1)

  Graži tradicija tęsiasi – senjorams gražiausių metų švenčių proga įteiktos iš Ročesterio (JAV) Amerikos lietuvių bendruomenės atkeliavusios kalėdinės dovanos. Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro slaugomiems senjorams linkėjimus išsakė ir dovanėles įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

„Norėčiau pasveikinti su praėjusioms šventomis Kalėdomis ir palinkėti Naujųjų metų sulaukti sveikiems ir stipriems. Šventinis laikotarpis – tai gerumo metas, kai norisi dalintis ir būti geresniu kitiems. Juk kiekvienam reikia gerumo, atjautimo, pagalbos. Šiuose namuose gyvena ir dirba ypatingi žmonės. Linkiu Jums savitarpio supratimo, sveikatos kantrybės ir gerų ateinančių metų,“ – kalbėjo V. Gibienė. Susirinkusius savo dainomis džiugino Alytaus miesto senjorų klubas „Pavakarys“.

  Jungtinių Amerikos Valstijų Niujorko valstijoje įsikūręs Ročesterio miestas yra Alytaus miesto savivaldybės miestas partneris. 2010 m. abu miestai, pasirašydami bendradarbiavimo sutartį, oficialiai įteisino miestų partnerystę, nors socialiniai, kultūros, sveikatos apsaugos, švietimo ir kitų sričių bendradarbiavimo ryšiai prasidėjo gerokai anksčiau – dar 2005 metais.

  2006 m. Alytaus miesto savivaldybė gavo pirmąją kalėdinių dovanėlių  siuntą, o ši senjorus nudžiuginusi siunta  – jau devintoji.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija