Alytaus miesto šventės atgarsiai: užsienio svečių padėkos ir linkėjimai

Alytaus miesto šventės atgarsiai užsienio svečių padėkos ir linkėjimai.JPG

Alytaus miesto gimtadienio šventei pasibaigus jos įspūdžiais dar gyvena ne tik alytiškiai, bet ir šventėje apsilankę užsienio svečiai.

„Nuoširdus rūpinimasis svečiais, galimybė susipažinti su naujais žmonėmis ir daugybę džiugių akimirkų padovanoję renginiai dar ilgai išliks mano atmintyje“, – rašoma Alytaus   miesto savivaldybės merui Vytautui Grigaravičiui adresuotame Kremenčuko miesto (Ukraina) mero pavaduotojo Ruslano Šapovalovo pasirašytame laiške.

Galimybe aplankyti šventiniuose kultūros renginius džiaugėsi miesto šventėje viešėjusi Lydos miesto (Baltarusija) delegacija, jai didelį įspūdį paliko ne tik kultūros programa, bet ir dzūkiškas svetingumas bei lietuviška virtuvė.

„Tokie susitikimai yra puiki galimybė sustiprinti dalykinius, o perspektyvoje ir ekonominius miestų ryšius. Mes esame suinteresuoti plėtoti tolimesnius miestų ekonomikos, kitų galimų sričių bendradarbiavimo ryšius“, – rašoma šventiniuose Alytaus miesto renginiuose dalyvavusio Lydos rajono vykdomojo komiteto pirmininko pavaduotojo Vitalijaus Neveros pasirašytame  padėkos laiške.

Alytaus miesto gimtadienio  šventėje  šiemet viešėjo Japonijos  am­ba­sa­do­rius To­y­o­ei Shi­ge­e­da, Ki­ni­jos am­ba­sa­do­rius Shen Zhi­fei, Ru­mu­ni­jos am­ba­sa­do­rius Dan Ad­rian Ba­la­nes­cu. 437-ojo gimtadienio proga pasveikinti alytiškių atvyko Alytaus miestų partnerių delegacijos iš Amatos (Latvija), Suvalkų (Lenkija), Luko (Ełk, Lenkija), Gižycko (Lenkija), Opolės (Lenkija), Lydos ir Gardino (Baltarusija), Kremenčuko (Ukraina), Fokšãnio (Focşani, Rumunija) miestų.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija