Alytuje vyko bėgimo šventė

IMG_20200830_144629

Koronavirusas įnešė sumaišties ne tik į kasdieninį gyvenimą , bet ir į sportines varžybas. Alytaus pusmaratonis ypatinga dalyvių gausa nepasižymėjo, tačiau sakyti, kad dalyvių buvo mažai liežuvis nesiverčia. Dėl nedidelio lietučio žiūrovų tai tikrai buvo mažoka, dzūkeliai labiau mėgsta šilumą nei lietų. Kaip sakoma, per lietų geras šeimininkas net šuns kieme nepalieka. Pagrindinėje 21 kilometro distancijoje nugalėtojas – Serjogins D. trasą įveikęs per 1.08.27,7, vos akimirką jam pralaimėjo vis dar su Alytumi siejamas olimpietis R.Kančys.  Tiesiog puikiai su vyrais ir tarpusavyje  rungtyniavo moterys. Pirmoji jų  tarpe buvo garsi bėgikė Diana Lobačevskė. Po jos finišavo Vaida Žūsinatė – Nekrošienė distanciją įveikusi per  1.18.26,7. Trečioji tarp moterų buvo olimpiečio R.Kančio sesuo Loreta Kančytė. Beje moterų rezultatams gali pavydėti ir daugelis vyrų. Tarp vyrų D.Lobačevskė – penkta, V. Žūsinatė – Nekrašienė – šešta, L.Kančytė- aštuoniolikta, bet jos visos yra profesionalės bėgikės, Penkiasdešimtą vietą užėmė buvęs vicemeras T.Tamulevičius, o buvusios vicemerės V.Gibienės sūnus atbėgo vos už šimtuko ribos. Iš viso finišavo 194 bėgikas.