Alytaus sporto ir rekreacijos centre ir stadiono sporto salėse karaliavo rankinis

mergKovo 8-11 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centre ir stadiono sporto salėse karaliavo rankinis. Tarptautiniame rankinio turnyre dalyvavo 15 komandų iš Ukrainos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Alytaus SRC merginų komanda (trenerė R. Lugauskienė) pralaimėjo tik vienerias varžybas Latvijos merginų komandai ir nugalėjusios Vilniaus, Pasvalio, Gižyclio, Kovalevo,  Pomorske, Rovno komandas  užėmė II vietą.

paveikslasVaikinų grupėje dalyvavo 8 komandos: Vilniaus, Pasvalio, Kauno, Gižyclio, Novovoliusko, Dombrovą Bialystocka, Dobele,Alytaus SRC. Alytaus SRC komanda (treneris E. Petkevičius)  turnyre užėmė III vietą.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti merginų tarpe Gabrielė Paulištytė ir Kamilė Vyturytė vaikinų  – Eimantas Tumasonis ir Paulius Gudaitis