Alytiškių iniciatyvų konkursas pratęstas iki kovo 12 dienos

Alytiskiu-iniciatyvos-828x315

Alytiškiai dažnai kalba, kad tam tikrose miesto viešosiose vietose galėtų atsirasti įvairūs infrastruktūriniai ar laisvalaikio elementai. Tam, kad miestiečių idėjos taptų realybe savivaldybė jau antrą kartą kviečia dalyvauti projekte – Alytiškių iniciatyvos ir patiems siūlyti idėjas, kurios pagerintų tam tikras miesto vietas ir jomis galėtų naudotis tiek miesto gyventojai, tiek svečiai.

Iki sausio mėnesio pabaigos jau kvietėme gyventojus teikti įvairias idėjas ir dėkojame gyventojams už jas. Turime gavę įvairių iniciatyvų, tačiau kviečiame ir kitus būti aktyviais, todėl konkursą pratęsiame ir iki kovo 12 d.

Viena iš gautų iniciatyvų didžiųjų projektų kategorijoje – bendruomenės susitikimų, susibūrimų, sporto, bendro laisvalaikio leidimo vietos įrengimas Kalvos seniūnaitijoje. Jos gyventojai nori,  kad jų teritorijoje atsirastų bendruomeninė erdvė su infrastruktūriniais elementais, kuri skatinantų jaunimo ir senyvo amžiaus turiningą laisvalaikį.

Alytus – pirmasis Lietuvos miestas, kurio gyventojai patys gali nuspręsti, ko reikia miestui. Kiekvienas gyventojas nuo 16 metų, deklaravęs savo gyvenamąją vietą mieste, gali teikti idėjas ir balsuoti.

Laukiame jūsų pasiūlymų kaip pagerinti miesto viešąsias erdves. Galbūt jūs turite minčių, kas galėtų atsirasti Jaunimo parke, Dailidžių ežerėlių teritorijoje ar kitur? Tuomet pildykite paraiškos formą ir ją atneškite į savivaldybę.

Ką reikia nurodyti pildant paraišką:

  • Asmens duomenis
  • Projekto pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašą
  • Preliminarią sumą
  • Nuotrauką ar brėžinį (jei turite)
  • Ir surinkti 15 alytiškių parašų

2019 metams skirta iki 25 tūkst. eurų mažos vertės projektams ir iki 150 tūkst. didelės vertės projektams įgyvendinti. Iniciatyvos bus 100 proc. finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų.

Projektų idėjų pasiūlymai su teisingai užpildyta paraiškos forma priimami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, ir el. p. info@alytus.lt.

 

Tvarkos aprašas

Paraiškos forma

 

 

Komunikacijos skyriaus informacija