Alytuje atsidarė „pasidaryk pats“ internetinė gėlių parduotuvė

 

florus

Alytuje pradeda veikti internetinė gėlių parduotuvė Florus. Ji išsiskiria tuo, jog pirkėjas gali keisti puokštės sudedamąsias dalis, matyti kaip ji atrodys pagaminta ir tokiu būdu pats susikurti tokią puokštę, kuri jam atrodo gražiausia.

Gėles pirkti salonuose ramu, nes galima matyti kaip jos atrodo. Kita vertus, perkant internetu galima sutaupyti laiko. Anot naujosios „Florus“ parduotuvės kūrėjų, ši svetainė gali pasiūlyti abu dalykus – kurdamas puokštę internetu, pirkėjas matys kaip ji atrodys iš tiktųjų.

Svetainėje pristatomas unikalus puokštės kūrimo būdas – pasirenkant ar keičiant puokštės dalis visą laiką matomas vaizdas kaip ji atrodys tikrovėje. Galima keisti ne tik gėles ir pakuotės spalvą, bet ir pridėti lipduką su asmenine žinute, kurio dizainą galima rinktis iš kelių variantų.

„Kurdami svetainę daug dėmesio skyrėme tam, kad procesas būtų paprastas ir malonus. Norint sukurti puokštę, pirkėjui tereikia atlikti kelis paprastus veiksmus. Artimiausiu metu planuojame įtraukti dar daugiau gėlių pasirinkimų ir taip lankytojų kūrybiškumui suteikti dar daugiau laisvės“, – sako projekto kūrėja Jūratė Stučinskienė.

Svetainėje „Florus“ užsakytas puokštes galima atsiimti patiems arba pristatyti norimu adresu. Puokštes galima ne tik kurti, bet ir rinktis iš siūlomų jau sukurtų variantų.

Kviečiame išbandyti: https://www.florus.lt/