Alytuje vyko nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių priesaikos ceremonija

????????????????????????????????????

  Šiandien prie Laisvės Angelo paminklo Alytuje Lietuvos Respublikai prisiekė nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Ceremonijoje dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Gediminas Jakavonis, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų štabo viršininkas pulkininkas Dalius Polekauskas, profesinės karo tarnybos nariai, veteranai, karių artimieji, kiti garbingi svečiai.
Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius linkėjo, kad priesaikos būtų laikomasi ne tik tarnybos metu, bet ir visą gyvenimą. „Priesaika duodama vieną kartą, tačiau jos laikomasi visą gyvenimą. Prisiminkite šią dieną ir žinokite, kad mes didžiuojamės Lietuvos kariuomene, batalionu, kuriame jūs tarnaujate, didžiuojamės Jumis. Nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės“, – geros tarnybos linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras.
Priesaiką priėmusius karius pasveikino ir Seimo narys G. Jakavonis. „Sveikinu Jus visus, priėmusius labai svarbią priesaiką. Sveikinu ir jūsų artimuosius, kurie išauklėjo puikius valstybės gynėjus. Noriu palinkėti geros tarnybos ir viliuosi, kad ją pabaigę galbūt pasirinksite Lietuvos karo akademiją ir tapsite puikiais profesionalais. Sėkmės Jums“, – kalbėjo G. Jakavonis.
Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų štabo viršininkas pulkininkas D. Polekauskas ceremonijos metu priminė Sausumos pajėgų šūkį. „Vienybėje – jėga, tikėjime – pergalė. Toks yra sausumos pajėgų šūkis. Šiandien yra simbolinė diena – sausumos pajėgos sustiprėjo kariais, kurie pasiryžę vykdyti savo pareigą. Taip pat sustiprėjo ir visa bendruomenė. Labai viliuosi, kad šie priesaikų žodžiai išliks jūsų mintyse net ir pabaigus tarnybą. Geros tarnybos ir gražių švenčių“, – kalbėjo D. Polekauskas. Susirinkusiuosius palaimino Lietuvos kariuomenės ordinariato kapelionas majoras Saulius Kasmauskas. Po iškilmingos ceremonijos priesaiką priėmusius karius sveikino jų artimieji ir draugai.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija