Alytus ruošiasi Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventei

IMG_4892

 

Alytaus miestas pradeda ruoštis Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventei. Ji Dzūkijos sotinėje vyks trečiąjį šių metų gegužės savaitgalį. Aptarti pasirengimo šiai didelei šventei klausimų ir apžiūrėti galimos renginio vietos į Alytaus miesto savivaldybę vakar atvyko Krašto apsaugos ministerijos atstovai: Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšiu departamento direktorė Rūta Apeikytė, jos pavaduotojas Valdas Norkūnas, Protokolo ir renginių skyriaus vedėja Salvina Taukinaitienė ir Lietuvos kariuomenės  Strateginės komunikacijos departamento Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Laimis Bratikas. Susitikime su Alytaus miesto vadovais taip pat dalyvavo Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono vadas plk. ltn. Darius Meilūnas.

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventę planuojama organizuoti Alytaus Jaunimo parke. Šios išskirtinės šventės metu alytiškiai ir miesto svečiai turės galimybę iš arti pamatyti karinę techniką, susipažinti su Sausumos, Krašto apsaugos savanorių, Karinėmis oro, jūrų ir specialiųjų operacijų pajėgomis, stebėti karines operacijas, gyvosios istorijos rekonstruktorių pasirodymus, apžiūrėti karinius mietelius. Šventės programą planuojama papildyti  Alytaus  miesto meno  kolektyvų pasirodymais, tautodailininkų muge. Kartu su šeima į šventę atvykę alytiškiai ir miesto svečiai kartu su mažaisiais turės galimybę praleisti laiką vaikams skirtoje erdvėje, o ekstremalių pojūčių pasiilgę šventės dalyviai – užsukti į pojūčių kambarį.

Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė turėtų prasidėti gegužės 19 d.  vidurdienį ir trukti iki vakaro. Ją Alytuje  organizuos Krašto apsaugos ministerija ir Alytaus miesto savivaldybė.

 Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija