Antrasis kanupolo turnyras „Daugai Open 2018“

Alytaus SRC

Savaitgalį vyko antrasis kanupolo turnyras „Daugai Open 2018“. Varžybose dalyvavo Alytaus, Vilniaus, Kauno ir šeimininkų komandos. Sportininkai rungtyniavo trijose amžiaus grupėse: vaikų U-13, jaunučių U-15 ir vyrų grupėse. Sėkmingiausiai žaidė Alytaus sportininkai, jie ir triumfavo visose amžiaus grupėse.

Varzybu momentasVaikų grupėje U-13 Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunieji baidarininkai finale nugalėjo Kauno „Regesos“ bendraamžius ir tapo nugalėtojais, trečiąją vietą laimėjo Alytaus MSM „Daugai“.

Jaunučių grupėje U-15 finale žaidė ASRC ir Alytaus MSM „Daugai“. Pergalę iškovojo alytiškiai. Trečiąją vietą laimėjo Vilniaus „Regatos“ sportininkai. Džiugu matyti Daugų komandos tobulėjimą. Daugiškiai pusfinalyje nugalėjo Vilniaus „Regatos“ atstovus.

DaugaiVyrų grupėje lyderiai buvo Alytaus „Alytus“. Jie finale susitiko su kita miesto komanda Alytaus SRC-„Srautas“. Pergalę minimalia persvara vos vienu įvarčiu 6: 5 išplėšė Alytaus „Alytus“ bei iškovojo čempionų taurę. Trečiąją vietą laimėjo Kauno „Regesos“ komanda.

Nuotraukose: U-15 grupės nugalėtojai ASRC baidarininkai (iš kairės): Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Marius Kiškiūnas, Harminas Dzenkauskas, Lukas Stasionis, Modestas Karkauskas, Mantas Januša.

Antroje nuotraukoje: varžybų momentas

Trečioje nuotraukoje sidabro medalius U-15 grupėje iškovojo Alytaus MSM „Daugai“ baidarininkai.

Kęstutis Dambrauskas, VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro sporto metodininkas