R.Paksą seimas paliko politikos nuošalėje

rodyklė

   Pakartotinai balsuojant dėl konstitucijos pataisos, kuri R.Paksui būtų atvėrusi kelią į seimo ir prezidento rinkimus, pristigo balsų. Už pataisą balsavo 84 seimo nariai, kai mažiausiai balsavusių „už“ turėjo būti 94. Vadinasi ir toliau R.Paksas galės vaidinti nuskriaustą ir kankinamą „gerietį“ kurio „blogiečiai“ labai bijo.
Įpykęs tvarkos ir teisingumo frakcijos seniūnas P.Gražulis („vyrai už Lietuvą“ ) paskelbė kaltųjų paiešką. Pirmieji išdavikais buvo išvadinti darbiečiai. Žinant P.Gražulio leksikoną atsiims ir kiti ne taip balsavę. Nors nuo to niekas jau nepasikeis. Jeigu R.Paksas ir jo partija būtų sutikę su pataisa leidžiančią kandidatuoti tik į Lietuvos seimą, tai seimas būtų buvęs beveik 100 procentu vieningas ir jau kitų metų seimo rinkimuose R.Paksas būtų galėjęs dalyvauti. Genamas arogancijos ir savęs pervertinimo žmogus liko prie suskilusios geldos. Ir joks Strasbūras jam nepadės, nes galutinį sprendimą vis tiek turės priimti Lietuvos seimas.
O šiaip labai gaila, kad Vakarų Europai priesaikos sulaužymas jau nebėra garbės reikalu. Viskas pervesta į pseudo teisinę plotmę.

Domas Poškus