Aptarti kelio Alytus – Kaunas reikalai

327149969_1242209066380279_1620016090450835341_nAntradienį Alytaus miesto savivaldybės vadovai susitiko su Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos viceministru Juliumi Skačkausku, Lietuvos Respublikos Prezidento patarėju Nerijumi Kaučiku ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotoju Aivaru Vilkeliu.
Susitikime kalbėta apie alytiškiams labai opią problemą – kelio į Kauną rekonstrukciją. Viceministro J. Skačkausko teigimu, jau 2024 metais bus pradėti pirmieji kelio rekonstrukcijos darbai, o šiuo metu baigiami išpirkti jo plėtrai žemės sklypai ir atliekamos kitos parengiamosios rekonstrukcijai procedūros.
Taip pat susitikime kalbėta ir apie kelio Alytus-Lazdijai rekonstrukciją. Šiuo metu kartu su Lenkija yra teikiama paraiška dėl karinio mobilumo kelio.
Džiugios žinios ir dėl Ulonų–Santaikos gatvių rekonstrukcijos darbų: Susiekimo ministerija skyrė daugiau kaip 1,5 mln. eurų papildomų lėšų tolimesniems gatvių rekonstrukcijos etapams įgyvendinti.
„Malonu, kad Ulonų-Santaikos gatvių rekonstrukcijos projektas numatytas kaip strateginis ir jo rekonstrukcijos darbams užbaigti bus gaunamas nuolatinis finansavimas, nes šiomis gatvėmis tiek į Vilniaus, tiek į Lenkijos pusę kasdien pravažiuoja tūkstančiai automobilių. Todėl norisi kaip įmanoma greičiau užbaigti šį projektą. Pozityvios žinios ir dėl regioninių kelių, kurie taip pat svarbūs miestui ir verslo plėtrai“,- po susitikimo sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
AMS info.