Sprendžiami sportui skirtų pastatų likimai

67365537_1387776311374919_424653728771997696_n

 

 Alytaus miesto savivaldybės vadovai meras N.Cesiulis ir mero pavaduotoja J.Šukevičienė susitiko su  Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos atstovais. Susitikimo metu diskutuota A. Matučio g. esančio Sporto mokyklos pastato klausimu. Šiuo metu yra rengiami šio pastato ir šalia esančio žemės sklypo pardavimo dokumentai. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero Nerijaus Cesiulio, šis pastatas yra energetiškai nuostolingas ir reikalaujantis didelių išlaidų, todėl jį bus siūloma parduoti, o gautos lėšos bus panaudotos šioje mokykloje sportuojančių mokinių sąlygoms kitose miesto erdvėse gerinti.
Kalbėta ir apie įstaigas, į kurias galėtų būti perkelta Sporto mokykla. Čia šiuo metu sportuojantys mokiniai šią veiklą galėtų tęsti atsilaisvinusiose bendrojo ugdymo mokyklų ar Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpose.
Susitikimo metu Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos atstovai išreiškė susirūpinimą dėl pasklidusių kalbų, susijusių su galimu Alytaus sporto ir rekreacijos centro pastatų operatoriaus keitimu. Alytaus miesto savivaldybės mero N. Cesiulio teigimu, keisti Alytaus sporto ir rekreacijos centro pastatų operatoriaus savivaldybė neketina.
Susitikime taip pat aptartos Sporto ekspozicijos kūrimo ir dalyvavimo 2020 m. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbiamuose projektų konkursuose galimybės.

AMS info.