Bus teisiamos dar dvi politinės partijos

maxresdefault5

Lietuvos politiniame lauke sumaištis:  liberalų sąjungai ir darbo partijai pareikšti kriminaliniai kaltinimai. Tai didžiulis smūgis visai politinei Lietuvos sistemai.

Pirmoji, per visą atkurtos nepriklausomybės laikotarpį, kaltinimų sulaukė darbo partija už juodosios buhalterijos naudojimą. Nuo teistumo partiją išgelbėjo fiktyvi reorganizacija, o vėliau suėjęs  senaties terminas. Sekanti kaltinimų sulaukė tvarkos ir teisingumo partija už prekybą poveikiu. Ir štai dabar skambiausias akordas net dviem partijom iš karto reiškiami kaltinimai. Prie šioms  partijoms reiškiamų kaltinimų  pridėjus dar ir teistą LSDP pirmininką (teistas tikrai ne už gerus darbus), atrodo politinė Lietuvos sistema supuvo galutinai. Gali būti, kad į sekančius seimo rinkimus mažai kas eis, nes manys, kad neverta vargintis, mat vis vien į valdžią paklius ne tie, kurie galėtų ten būti.

Šie , prokurorų partijoms pareikšti kaltinimai – tai gėda prieš visą Europą ir Pasaulį. Lietuvos reputacijai suduotas stiprus smūgis. Ir ji dar labiau sumenks prasidėjus teismams. Besigindami partiečiai tikrai nesirūpins Lietuvos prestižu, jiems bus svarbu išsukti uodegas  „tikslas pateisina priemones“.

„Alytaus laikas“