Dar vienas gėdingas „Dzūkijos“ pralaimėjimas

1400x700atvira-lietuvos-ryto-treniruote-pries-europos-taures-trunyra-59dc8e6b8281d

Šiandienos rungtynėse „Dzūkija“ tiesiog neturėjo kitos išeities, tik laimėti, prisimenant gėdingą pralaimėjimą namuose „Vytautui“, bet… „Šiaulių „Šiauliai“  – finansinių problemų kamuojama komanda, kuri  rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne – tik trys pergalės per 13 rungtynių. Siekdama nebloginti savo padėties  LKL čempionate, Alytaus komanda , užimanti 5 – 6 vietą,  privalėjo iškovoti pergalę. Dar  praėjusiais ir užpraėjusiais metais, žaisdami su „Dzūkijos“ komanda, visi tikėjosi tik pergalės, šiemet taip galvojama apie Šiaulių komandą. Atrodo, kad ankstesnių metų košmaras pradeda kartotis…

„Dzūkija“ rungtynes pradėjo be savo naujokų. Pirmuosius tris taškus,  sužaidus dvi su puse minutės, pelnė alytiškis M .Sušinskas. Toliau žaidimas buvo apylygis ką ir rodo pirmo kėlinio rezultatas 18 : 16 „Dzūkijos“ naudai. Sekančios dešimt minučių alytiškiams nesisekė niekas, pralaimėta net 27 : 8. Į žaidimą buvo mesti ir  naujokai  D.Šalenga  bei P Čiukinas taip nieko gero ir nenuveikę aikštėje. Matyt dar reikia laiko priprasti prie komandos. Ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 43 : 26 „Šiaulių“ naudai. Po pražūtingo antro kėlinuko „Dzūkija“ nebeatsigavo, trečiame kėlinyje skirtumas paaugo vienu tašku. Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas 83 : 58 „Šiaulių“ naudai.

Šitaip žaidžiant išsilakstys paskutiniai „Dzūkijos“ fanai, kurių rungtynėse su „Šiauliais“ buvo labai mažai. Ko gero komandos vadovai turi pradėti galvoti apie naują vyriausią trenerį. „Lietkabelis“ jau atleido savo vyr. trenerį, nors jo rezultatai net nelygintini su alytiškių vyr .trenerio pasiekimais.