Darbinis pasitarimas

307483656_472827224874595_4175737973875704123_nAlytaus miesto savivaldybėje vyko regioninio karjeros centro darbo grupės pasitarimas, kuriame dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja J. Šukevičienė, Jaunimo reikalų agentūros direktorius Jonas Laniauskas, Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento patarėja Nida Cibulskienė, kiti regioninio karjeros centro valdymo grupės ir komandos nariai, svečiai.
Vicemerė J. Šukevičienė pasidžiaugė, kad visi gali vėl gyvai susitikti ir pasikalbėti, kaip sekasi dirbti projekte, kokie rezultatai yra pasiekti ir kas planuojama nuveikti ateityje.
„Alytuje jaunimui visuomet buvo skiriamas pakankamai didelis dėmesys. Ir ne tik iš savivaldybės pusės. Labai ačiū Užimtumo tarnybai, kuri prisideda ne tik šiame projekte, bet ir sprendžiant įvairias problemas. Na, o kalbant apie jaunimą – girdžiu, kad jis sako, jog galimybių yra labai daug, tik sunku pasirinkti. Tad smagu, kad bendrai dirbdami, galime prie to pasirinkimo prisidėti“ , – sakė vicemerė.
2019 metais Lietuvoje pradėti steigti regioniniai karjeros centrai – jų Lietuvoje įsteigta dešimt. Vienas iš jų veikia ir Alytuje. Karjeros centre jaunuoliai gali sužinoti visą informaciją apie karjeros pasirinkimo galimybes, individualiai pasikonsultuoti, dalyvauti regioninio karjeros centro organizuojamuose renginiuose.
AMS info.