Dėl techninių kliūčių neveikia „E.sąskaita“, perkančiosios organizacijos raginamos laikinai priimti popierines sąskaitas

8804

Dėl pakeitimų diegimo metu atsiradusių techninių nesklandumų sutrikus informacinės sistemos „E.sąskaita“ veiklai viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai šiuo metu neturi galimybės teikti sąskaitas šios sistemos priemonėmis.

Kol sutrikimai yra šalinami, perkančiosios organizacijos raginamos išimties tvarka iš tiekėjų priimti popierines su viešųjų pirkimų sutarčių vykdymu susijusias sąskaitas. Pašalinus sutrikimus, tiekėjai galės šias sąskaitas sukelti ir sistemos priemonėmis.

Apie atstatytą sklandų sistemos veikimą sistemos tvarkytojas Registrų centras nedelsdamas informuos atskiru pranešimu.

Registrų centras apgailestauja dėl nesklandumų ir atsiprašo visų „E.sąskaitos“ vartotojų. Įmonės specialistai deda visas pastangas, kad sistemos veikimas būtų kuo greičiau atstatytas ir vartotojai galėtų netrukdomai ja naudotis.

Papildoma informacija:

Informacinė sistema „E. sąskaita“ – valstybės informacinė sistema, skirta informacinių technologijų priemonėmis parengti, pateikti ir išsaugoti su viešųjų pirkimų sutarčių vykdymu susijusias sąskaitas už įsigyjamas prekes, paslaugas ir įvykdytus darbus, gauti informaciją apie pateiktų sąskaitų apmokėjimą.

„E.sąskaitos“ valdytojas yra Lietuvos Respublikos finansų ministerija, tvarkytojas – Registrų centras.

 

Kristina Petrošienė, Registrų centro atstovė spaudai