Įdomus rankinis Alytuje

53886066_1280976965388188_4836002818743599104_nŠį savaitgalį Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyks Tarptautinis rankinio turnyras, kuriame dėl nugalėtojo vardo kovos 10 Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos jaunųjų rankininkų (mergaičių ir berniukų) komandų. Šiandien Alytaus miesto savivaldybėje apsilankė į šį rankinio turnyrą atvykę svečiai iš Ukrainos – Rovno srities administracijos sporto ir jaunimo valdybos vadovas Vitalijus Lipskis ir šio miesto sporto mokyklos direktorius Vitalijus Zasmoržukas.
Susitikimo su Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Vale Gibiene ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoju Adomu Andrušaičiu metu svečiams buvo pristatytos miesto sporto tradicijos, renginiai, kalbėta ir apie dar vieną sporto šaką – šaudymą. Pasirodo, kad šiuo metu vykstančiame Europos šaudymo čempionate dalyvauja Rovno ir Alytaus miestų šios sporto šakos nacionalinių rinktinių vyr. treneriai. Tad Rovno miesto atstovai susitikimo metu išreiškė norą ateityje bendradarbiauti ir šaudymo sporto srityje.

Jeigu patinka rankinis, nepraleiskite šį savaitgalį vyksiančio Tarptautinio rankinio turnyro! Informaciją apie varžybų laiką rasite tvarkaraštyje.

AMS informacija