Pakvipo dar vienu susidorojimu ?

49

„Alytaus miesto savivaldybės vadovai 2019 m. gruodžio 4 d. 15 val. kviečia žaidimų sporto šakų sporto klubų, dalyvaujančių Lietuvos sporto lygų varžybose, vadovus į aktualią žaidimų sporto bendruomenei diskusiją „Kokią įtaką Alytaus miesto žaidimų sporto šakų klubams, žaidžiantiems Lietuvos sporto lygose, turi VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro veikla“.
Diskusija vyks Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje.
Planuojamos svarstyti temos:
1. Alytaus miesto žaidimų sporto šakų plėtros poreikis.
2. VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro ugdytinių reikšmė, formuojant Alytaus miesto žaidimų sporto komandas, dalyvaujančias Lietuvos sporto aukščiausiose lygose.“ ( AMS informacija )

Perskaičius savivaldybės informaciją, nori ar nenori tenka prisiminti apie ne kartą skambėjusius grasinimus susidoroti su sporto rūmų vadovais. Niekam ne paslaptis, kad meras siekia užsitikrinti frakcijos „Už Alytų“ palaikymą , o ji kaip tik ir nori išsiaiškinti santykius su sporto rūmais. Apie tai frakcijos nariai skelbė iki rinkimų, per rinkimus ir po jų.  Kol kas legaliai „įveikti“ sporto rūmų vadovų vis nepavykdavo,  nes buvusi valdžia net į kalbas nesileisdavo. Valdžia pasikeitė, atsirado reali galimybė suvesti sąskaitas, o už tai pažadėti  balsus taryboje.  Ir dar viena įdomybė „pačėsininkų“ svajonės įgyvendinime jaučiama ir konservatorių ranka. Matyt irgi turi už ką atsidėkoti. Suvedant sąskaitas bus prisidengta „sporto visuomenės“  pasisakymais.  Toji „sporto visuomenė“  galimai bus  iš anksto „apdorota“. Socdemo mero ir konservatorių vaikinų norai galimai sutampa juo labiau, kad kai kurie vietiniai socdema reiškia nepasitenkinimą mero veikla. Bet labai jau saldi „valdžios“ duona.  Ir taps Alytus tik „aukšto meistriškumo komandų kalve“, nors  jau daugelį kartu buvo pasakyta, kad miestas pirmoje eilėje turi remti masinį sportą. Profesionalai gali ir turi pasirūpinti savimi patys.

Alytaus laikas“