„Dzūkija“ kovoja

rodyklė

Po 8 turų Alytaus „Dzūkija“ turi 3 pergales ir 5 pralaimėjimus ir užima 9 vietą turnyrinėje lentelėje iš 10 galimų. Už nugaros tik „Šiaulių“ krepšininkai su 1 pergale. Šios dienos alytiškių varžovė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda laimėjo 4 kartus ir tiek pat pralaimėjo.

Pirmasis rungtynių kėlinys stipresnio neišaiškino. Abi komandos kovojo iš paskutiniųjų nors ir nerezultatyviai . Lygu 11 : 11. Antrajame kėlinyje kiek geriau žaidė svečiai iš Pasvalio. Keli tikslesni metimai jiems leido laimėti kėlinį 19 : 15. Antrąją žaidimo pusę komandos pradėjo rezultatui esant 30 : 26 „Pieno žvaigždžių“  naudai. Trečiajame kėlinyje išryškėjo pasvaliečių pranašumas 18 : 10. Ketvirtajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ savo pranašumą dar padidino ir rungtynes laimėjo 67 : 52.

Po 9 turo turnyrinėje lentelėje Alytaus „Dzūkijos“ padėtis turnyrinėje lentelėje nepakito – priešpaskutinė vieta.