„Dzūkija“ pralaimėjo autsaideriui

rodyklė3

Šiandien susitiko komandos, kurioms kiekvienas pralaimėjimas yra ko ne mirties nuosprendis. Prienų „Vytautas“ turnyrinės lentelės dugne, o Alytaus „Dzūkija“  vos aukštėliau. Rungtynės prasidėjo prieniškių   antpuoliais ir trečią rungtynių minutę jie jau pirmavo 7 : 0. Kiek sustygavę savo žaidimą alytiškiai  visgi pralaimėjo pirmą kėlinį 21 : 17. Pirmame kėlinyje nuo suolo pakilęs amerikonas  LiAngelo pasirodė labai blankiai ir greit sėdo pailsėti, bet antrame kėlinyje jis jau sužaidė labai neblogai. Jo jaunesnis brolis LaMelo visą šį laiką buvo su atsarginiais. Kiek greičiau žaidę Prienų krepšininkai antrame kėlinyje skirtumą padidino dar 9 taškais ir ilsėtis komandos išėjo 44 : 31 pirmaujant Prienų „Vytauto“ krepšininkams, kuriems labai jau sekėsi mėtyti tritaškius. Kai penktą trečio kėlinio minutę „Vytautas“ 53 : 33 pirmavo prieš „Dzūkiją“, nuliūdo net didžiausi alytiškių gerbėjai. Kad ir kaip stengėsi alytiškiai šį kartą jie buvo silpnesni už Prienų krepšininkus. Taip nė karto per rungtynes nepirmavę Alytaus krepšininkai 74 : 63 nusileido Prienų „Vytauto“ komandai. Po šio pralaimėjimo alytiškių padėtis turnyrinėje lentelėje dar labiau susikomplikavo, Prienų „Vytautas“ atsilieka tik 2 pergalėm, o Kėdainių „Nevėžis“ turi tiek pat kiek ir „Dzūkija“ po devynias, tačiau alytiškiai jau atsidūrė priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.