„Dzūkija“ pralaimėjo „Lietuvos rytui“

rodyklė3

Pastaruoju metu Alytaus „Dzūkijos“ komanda savo varžovams nusileidžia tik rungtynių pabaigoje. Tikėtis įveikti  gerokai stipresnę vilniečių komandą vilčių beveik nebuvo. Pirmasis kėlinys tai patvirtino. Vilniečiai jį laimėjo 24 : 15. Antrame kėlinyje alytiškiams nepavyko skirtumo sumažinti, bet  ir neleido vilniečiams stipriau nutolti. Po dviejų kėlinių  „Lietuvos rytas“ pirmavo 47 : 38. Artėjant trečio kėlinio pabaigai, alytiškiai buvo sumažinę skirtumą iki trijų taškų 52 : 55. Bet kelios „Lietuvos ryto“ atakos ir skirtumas išaugo iki dešimties taškų. Ketvirtame kėlinyje  kelis kartus „Dzūkija“  buvo priartėjusi  prie varžovų , bet rungtynių pabaiga priklausė vilniečiams 81 : 73. Alytiškiai prastai mėtė tritaškius, pataikė vos du iš dešimties mestų. „Dzūkija“ galėtų geriau mėtyti ir baudas, pramesti net aštuoni baudos metimai.