„Dzūkija“ žaidė Kaune

Kad Alytaus „Dzūkija“ įveiktų Kaune „Žalgirį“ tikinčių tiesiog nebuvo ir net negalėjo būti. Kauniečiai žaidžia Eurolygoje, o „Dzūkija“ yra antroje LKL čempionato lentelės pusėje. Pirmasis kėlinys buvo apylygis, žalgiriečiai per daug nesistengė, tad ir laimėjo jį tik 24 : 22. Antrame kėlinyje „Dzūkija“ net buvo įsiveržusi į priekį 5 taškais. Likus 19 sekundžių „Žalgiris rezultatą išlygino, o po to laimėjo ir pirmąsias 20 minučių 42 : 41. Po ilgosios pertraukos komandų  žaidimo braižas nesikeitė, „Žalgiris“ neaišku ką darė, o „Dzūkija“ pamažu ėmė atsilikinėti. Pasibaigus trečiam kėliniui tablo rodė 64 : 59 kauniečių naudai. Ketvirtame kėlinyje „Žalgirio“ pranašumas augo sparčiau ir jie laimėjo rungtynes 88 : 75.

Po šių rungtynių iškilo klausimas, ką Eurolygoje veikia „Žalgiris“,  jei tik per kančias įveikia „Dzūkiją“.