Europos čempionate puikus Brigitos Virbalytės – Dimšienės pasirodymas

imagesEuropos čempionate prie 20 kilometrų sporinio ėjimo staro stojo dvi Lietuvos atstovės 133 numeriu pažymėta buvusi alytiškė Brigita Virbalytė – Dimšienė ir 132 numerį gavusi Živilė Vaiciukevišiūtė. Ko ne pusę distancijos pirmavusi Živilė Vaiciukevičiūtė, antroje trasos pusėje kiek pavargo, o tuo tarpu Brigita Virbalytė – Dimšienė visą distanciją ėjo labai užtikrintai. Tai ir leido jai užimti 4 vietą čempionate, bei  pagerinti Lietuvos rekordą. Nuo dabar 20 kilometrų sportinio ėjimo Lietuvos rekordas yra 1.27.57 ir jį pasiekė buvusi alytiškė Brigita Virbalytė – Dimšienė. Ankstesnis rekordas pagerintas daugiau kaip pusantros minutės. Europos čempione tapo ispanė trasą įveikusi per 1.26.36, antra, pralaimėjusi nugalėtojai 27 sekundes,  liko Čekijos atstovė, trečia italė atsilikusi nuo nugalėtojos 54 sekundes. Kita lietuvaitė Živilė Vaiciukevičiūtė užėmė 5 vietą iš kart už Brigitos Virbalytės – Dimšienės.