Idėja savaitgaliui: draugiškas eko festivalis šeimoms


1637_7b586f8acb89e7fda8a0cf0779fd53b0.jpg

Pabodo miesto šurmulys? Kraukitės kuprinę ir praleiskite nepamirštamą savaitgalį Dzūkijos nacionaliniame parke. Gegužės 27-28 d. Kastinio ežero stovyklavietėje netoli Marcinkonių, Varėnos rajone vyks EKO festivalis šeimoms.

Pirmą dieną laukia edukacinis žygis „Netoleruok svetimžemių įsibrovėlių“, kartu su profesionale dailininke bus galima kurti meno kūrinius iš gamtinės medžiagos. Vyks ekodirbtuvės „Žaliasis raštingumas“, bus skaitomos paskaitos apie dzūkų tradicijas ir ne tik. O kur dar stalo ir lauko žaidimai, žoliavimas, maudynės. Taip pat bus rodomas Alytaus lėlių teatro spektaklis, bus galima mėgautis gongų gausmu po atviru dangumi, klausytis akustinio A. Dubakos koncerto.

Antrą dieną laukia rytiniai jogos užsiėmimai, maudynės ežere, Marcinkonių žaidimai, dainos, o po pietų žygis į pelkę „Meškos šikna“.

Nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų! Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!

Tiems, kurie planuoja dalyvauti, būtina registracija bit.ly/3nu0AL5

Jei šiam savaitgaliui turite kitų planų, informuojame, kad antrasis EKO festivalis šeimoms vyks birželio 17-18 d. prie Lajų tako, Dvarionių kaime, Anykščiuose. Su programa galite susipažinti čia. Liepos mėnesį planuojamas trečiasis festivalis. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Festivalius inicijuoja Aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra. Organizatoriai – VšĮ „Nepriklausomi projektai“.