Iki Trijų karalių Alytaus miesto eglutė žibės ir šviesiuoju paros metu

Eglute Rotuse (2)

Šiandien Alytaus Rotušės aikštėje esanti miesto eglė įsižiebė ir šviesiuoju paros metu. Tiek dienomis, tiek sutemus eglutės žiburiais alytiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis iki sausio 6 dienos. Tačiau prabėgus gražiausioms metų šventėms jaukumas ir žiemiška nuotaika iš miesto centro nepasitrauks – Rotušės aikštėje esantys medžiai žibės visą sausio mėnesį.
„Anksčiau eglutė buvo užžiebiama kartu su gatvių apšvietimu, tačiau buvo atlikti techniniai darbai, po kurių centre esanti eglutė ir medžiai gali šviesti nepriklausomai nuo gatvių apšvietimo“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Tarasevičius.
Pasak A. Tarasevičiaus, artimiausiomis dienomis bus įjungtas ir Didžiosios Dailidės ežerėlio apšvietimas. „Šiuo metu baigiamas Didžiosios Dailidės ežerėlio projektas ir artimiausiu metu bus galima įjungti prie didžiosios Dailidės esantį apšvietimą. Stipriau pašalus žmonės čia jau galėtų čiuožinėti“, – kalbėjo A. Tarasevičius. Nuo šiandien įjungtas ir Žaliosios gatvės apšvietimas.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija