Jie labai stengėsi

rodyklė

   Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai labai stengėsi rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“. Stengėsi, bet ir vėl pralaimėjo jau 14 kartą šį sezoną.
Sporto rūmų salėje susirinko nemažai alytiškių. Dalis jų atėjo ne rungtynių žiūrėti, o alaus pagerti. Šalia sėdėję alų maukė taip lyg tai būtų ką tik grįžę iš Sacharos dykumos kankinami amžino troškulio. Žinios apie krepšinį beveik lygios nuliui, nes net komandų trenerių pavardžių nežino. Pasirodo „Žalgirį“ treniruoja Jasaitis, o „Dzūkiją“ kažkoks Urniežius. Panašiai komentuodami ir rungtynes alų atsinešdavo Coca Cola plastikiniuose puodeliuose. Teko privalomai laukti apipils alumi ar ne. Nuskilo – neapipylė.
Neblogai atrodė šokėjos. Kuomet trečiojo kėlinio pertraukėlės metu viena užsikorė ant krepšinio lanko išsižiojo net teisėjai. Matyt svarstė kaip ją iš ten nukrapštyti kol dar lanko nesulaužė.
Vienu metu, „Dzūkijai“ atsiliekant vos dviem taškeliais, matėsi kodėl „Žalgirį“ Eurolygoje taršo  kas netingi. Bėga ir meta, bėga ir meta. Su tokiu žaidimu „Žalgiriui“ pakliūti į sekantį turnyro etapą bus labai sudėtinga, jei iš vis įmanoma.
Stiprų įspūdį paliko teatrališki trenerių judesiai. Žalgiriečiai G.Krapikas ir Š. Jasikevičius sinchroniškai išmeta rankas prieš save delnais į viršų. Visai kaip bažnyčioje mišių metu. Jeigu prie jų būtų prisijungęs ir D.Songaila matomai dalis žiūrovų būtų kritę ant keliu kaip maldos metu. Dėl viso pikto.
Na o „Dzūkijai“ galima palinkėti „ vyrai stenkitės ir su Dievo pagalba kažkada laimėsite“.

Jonas Uždavinys