Karaliaus Mindaugo taurė. „Dzūkija“ laimėjo

536137df7b50179cff43dc40f4d92fb4_a5b72eaa851eff_karaliaus mindaugo taurė logo_321x215

Karaliaus Mindaugo tarės rungtynes atrankos turnyre Alytaus „Dzūkija“ žaidė Kaune su „Žalgirio2“ krepšininkais. Kauniečių gretose vyriausias žaidėjas teturi 19 metų, kiti metais, dviem ar net trim – jaunesni. Rungtynėms kauniečiai registravo tik 9 žaidėjus. Pirmosios dešimt minučių parodė alytiškių pranašumą 28 : 13. Antrame kėlinuke stipresni pasirodė kauniečiai 23 :19. Po ilgosios pertraukos „Dzūkija“  vėl buvo stipresnė . Trečią kėlinį alytiškiai laimėjo 24 : 19 . Atrodė, kad pergalė jau čia pat, bet ketvirtame kėlinyje alytiškiai sugebėjo sužaisti labai prastai. Kėlinukas pralaimėtas net 29 : 18, tačiau sukauptos persvaros užteko laimėti rungtynes 89 : 84.

KMT visos LKL komandos laimėjo pirmąsias rungtynes. Antros rungtynės po savaitės.