Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinaliai

kmt

Stipriausių komandų ketvertas Vilniuje pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. Pirmieji į kovą stojo Kauno „Žalgiris“  su Panevėžio „Lietkabeliu“. Apčiuopiamo pasipriešinimo panevėžiečiai nepademonstravo. Pirmą kėlinį jie pralaimi 25 : 18, antrą – 21 : 12, trečią – 21 : 13, ketvirtą – 22 : 15.Galutinis rezultatas 89 : 58 Kauno „Žalgirio“ naudai.

Antrą pusfinalio porą sudarė Vilniaus „Rytas“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Prieš rungtynes kai kurie ekspertai pergalę pranašavo klaipėdiečiams, bet kova parodė, kad stipresni vilniečiai. „Ryto“ krepšininkai pirmą kėlinį laimi 33 : 23, antrą – 24 :10, trečią – 20 : 16. O štai ketvirtame kėlinyje „Neptūnas“ pranoko pats save , jie „Rytą“  įveikė 23 : 9, tačiau  pergalę iškovojo Vilniaus „Rytas“  86 : 72.

KMT didžiajame finale susikaus Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“, o dėl trečios vietos kovos Klaipėdos „Neptūnas“ su Panevėžio „Lietkabeliu“.