Ko nežinojo tarybos narys?

22045611_926849057467649_3985368146296182732_n

Po eilinio tarybos posėdžio, kuris vyko nežinia kiek laiko, mat tarybos nariai mano, kad jiems tarybos reglamentas negalioja arba tiksliau galioja tik tada kada jiems patiems tai naudinga. Posėdžio metu atsiranda siūlymai, kurių nėra svarstę komitetai, bet vis tiek prašoma už juos balsuoti, aiškinant ypatinga svarba ar reikšmingumu.

Po paskutiniojo tarybos posėdžio trys tarybos nariai žiniasklaidai pasakojo kaip jie stengiasi dirbti alytiškių labui. Tiesiog naktimis nemiega vis galvodami kaip pagerinti miestelėnų gyvenimą,  bet, kaip įprasta, atsiranda niekadėjų, kurie jiems trukdo.  Jeigu nieks „geradariams“ netrukdytų  tai vėliausiai po savaitės miestas pražystų kaip Londonas ar Paryžius. Įdomu tai, kad  „niekadėjai – trukdytojai“  kaskart gali būti vis kiti. Jais gali tapti net ir tie, kuriuos „miesto gelbėtojai“ vadina partneriais. Kadangi argumentų apie  kenkėjišką  veiklą nebūna pateikta, tai tiesiog  bandoma pasėti abejones oponuojančio asmens sąžiningumu ir  garbingumu.  Liaudiškai tariant, norima sumenkinti su „aktyvistais“ nesutinkantį asmenį. Tiesiog, taip suprantamas „darbas“ Alytaus naudai.

Jei Alytaus tarybos nariai dirbtų taip kaip dirba Kauno miesto taryba, tai visi ginčytini klausimai būtų išspręsti komitetų posėdžių ar susirinkimų metu.  Tuomet ir tarybos posėdžiai nesitęstų bala žino kiek laiko.

„Alytaus laikas“