Komentaras komentatoriams

rodyklė

   Skaitantys internetinių dienraščių komentarus, vienareikšmiškai gali suprasti, kad Alytuje viskas blogai, o mieste gyvena, geriausiu atveju, puspročiai. Atidaro prekybos centrą – velniam, įrengia žiedinę sankryžą – ne taip, renovavo mokyklą – išplovė pinigus. O jei išgirsta miesto valdžios planus pratrūksta ir keiksmais. Švelniausias posakis – „naujieji Vasiukai“.
Pabandykim pasamprotauti, ką turėjo sakyti druskininkiečiai kuomet prasidėjo sniego arenos statybos? O keltuvas per Nemuną? O planai po stogu įrengti dirbtinę jūrą? Druskininkiečiai džiaugiasi, kad iš pirmo žvilgsnio, net ir absurdiškai atrodantys planai, juos realizavus padidina miesto patrauklumą.
Dabar paskaitykim ką rašo Alytaus komentatoriai, kai miesto valdžia kalba apie europinį geležinkelį ar laivybą Nemunu. Apart blevyzgų, jokio pozityvo. Mums kuo blogiau – tuo geriau, nes tuomet nemotyvuotai keikdami valdžią mes jaučiamės teisūs. Atrodo, kad komentatoriai norėtų gyventi merdinčiame mieste be pokyčių vilties. Apmaudu.
Verta nuvažiuoti į Druskininkus, Birštoną ar Anykščius, kad pamatytum įgyvendintas net keisčiausias idėjas, kurios pradžioje atrodė labai kvailos ir nerealizuotinos. Net galva sukasi ir akyse raibsta.

Domas Poškus