Kopk į Alytaus rajono piliakalnius ir pildyk piliakalnių pasą

Dviračių žygis skelbimas

 

Įgyvendindamas projektą „Dzūkijos kraštovaizdžiai.Ką mena kalnai ir kalvos“ Alytaus kraštotyros muziejus kviečia keliauti ir kopti į Alytaus rajono piliakalnius.Kad tai daryti būtų dar įdomiau – rink antspaudus keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pase.

 

Kur įsigyti ir kaip naudoti pasą?

 

  1. Užsuk į Alytaus kraštotyros muziejų (Savanorių g. 6) ir pasiimk nemokamą keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.
  2. Keliaudamas popiliakalnius nusifotografuok šalia jų – tai bus įrodymas, kad apsilankei prie vieno ar kito piliakalnio.
  3. Atvykęs į Alytaus kraštotyros muziejų užsidėk specialiai sukurtą piliakalnių keliautojo antspaudą.
  4. Spalio 14 d. 17 val. atvyk į pasibuvimą „Keliavau, buvau, piliakalnius mačiau“ Alytaus kraštotyros muziejuje ir, jei surinkai daugiausiai antspaudų – pasiimk savo apdovanojimą!Visus antspaudusbus galimybė užsidėti ir šio renginio metu.

 

 

Žygiai pėsčiomis, dviračiais ir automobiliais

 

Keliauti po Alytaus rajono piliakalnius padės ir trys Alytaus kraštotyros muziejaus organizuojami žygiai. Rugsėjo 5 d. vyks dviračių žygis po Miroslavo apylinkių piliakalnius. 42 km ilgio maršrutas nusidrieks per Alytaus r. Kaukų-Obelytės, Papėčių, Žilvios piliakalnius. Kelionė netrumpa – tad žygio dalyviai raginami pasirūpinti savo vandens atsargomis, užkandžiais. Startas – 10 val. nuo Miroslavo bažnyčios. Daugiau informacijos el. p. arturas.balciunas@alytausmuziejus.ltarba tel. +37068529932 (darbo valandomis).

Rugsėjo 26 d. pėsčiomis lankysime Alytaus miesto piliakalnius, o spalio 10 d. vyksautomobilių žygis po Poteronių, Punios ir Gerulių piliakalnius. Daugiau informacijos apie žygius jau netrukus.

Papildomą informaciją suteiksime ir į visus Jūsų klausimus atsakysime atsiimant keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba