LKL ketvirtfinalis – „Žalgiris“ – „Dzūkija“

rodyklė2

Kelerius metus jau po reguliariojo sezono Alytaus „Dzūkija“  atostogaudavo. Pagaliau, šiemet, iškopta į atkrintamąsias varžybas, tačiau dėl užimtos 8 vietos ketvirtfinalyje teko žaisti su stipriausia LKL komanda Kauno „Žalgiriu“. Pirmosios rungtynės įvyko Kaune. Per daug nevargindami savęs, kauniečiai pirmą kėlinį laimėjo vos 21 : 17. Neturėdami ką prarasti antrame kėlinyje alytiškiai įstengė įveikti „Žalgirio“ krepšininkus 21 : 18 ir ištirpdė kauniečių pranašumą vos iki vieno taško 39 : 38. Po pertraukos „Žalgiris“ ir toliau nedemonstravo čempioniško žaidimo. Užsivedusi Alytaus „Dzūkija“  varė į neviltį arenoje susirinkusius žiūrovus. Po dviejų Pauliaus Danisevičiaus  įskraidintų tritaškių  skirtumas buvo 63 : 62 „Žalgirio“ naudai. Gaila, bet kelios klaidos rungtynių pabaigoje alytiškiams sutrukdė sukurti sensaciją ir rungtynės buvo pralaimėtos 80 : 73. Sezono rungtynes sužaidė „Dzūkijos“ žaidėjas Džeimsas Geivenas įmetęs net 6 tritaškius.

Sekančios ketvirtfinalio rungtynės gegužės 2 dieną vyks Alytaus sporto rūmuose.