Miesto mero Kalėdinis sveikinimas

foto2 (2)

Mieli alytiškiai,

 Praėję metai buvo pilni įvykių. Tiek mūsų miesto, tiek, ko gero, ir Jūsų gyvenime. Kalėdos – tas metas, kai lyg ir atsiskaitome su savimi, aplinkiniais, kai norisi padėkoti už gerus darbus, prisiminti kas padaryta ir planuoti bei svajoti jau apie ateinančius metus.
Mieli miestiečiai, Alytus keičiasi Jūsų dėka. Nuoširdžiai dėkoju aktyvioms mūsų miesto bendruomenėms, asociacijoms ir organizacijoms, mūsų savanoriams, kurie dirba milžinišką darbą, atiduodami kitiems bendruomenės nariams savo širdį ir pastangas. Už tai gaudami tai, kas brangiausia – nuoširdžią padėką ir suvokimą, koks reikalingas esi ir koks svarbus kartais gali būti net ir mažas darbelis, padarytas su meile ir atjauta. Džiaugiuosi miesto tarybos dauguma, kuri randa sutarimą svarbiausiais miesto gyvenimo klausimais. Dėkoju savivaldybės darbuotojams, kurie nuoširdžiai stengiasi padėti į juos besikreipiantiems alytiškiams, kurie patys siekia gerinti teikiamas paslaugas ir padeda vadovams įgyvendinti sprendimus.
Kalėdos – metas, kai visi sugrįžta, kai norisi daryti gera, dalintis, atverti širdį ir sušildyti kitą, kuriam gyvenimas sunkesnis. Noriu padėkoti kiekvienam iš Jūsų, už Jūsų esamą ar būsimą indėlį miesto labui, kviečiu būti tikrais miesto šeimininkais, juk miestas – tai jo žmonės. Tik su Jūsų pagalba aš, mano komanda, miesto taryba, galės priimti teisingus sprendimus.
Alytiškiai, nors ir išvykę iš savo miesto, jo nepamiršta – vieni atsargiai stebi, kartais pasidžiaugdami permainomis, tuo kas atsirado gera, gražu, pabėdodami dėl sunkumų, bet pasidalindami savo ilgesiu tėviškei, kiti dega noru padėti. Tai rodo, kokį emocinį ryšį miestas sugeba užmegzti ir išlaikyti su savo žmonėmis. Kviečiu išvykusius– sugrįžkite ne tik Kalėdoms, sukurkite ir palikite savo pėdsaką mieste ir skleiskite gerą žinią apie savo Alytų svetur.
Jaukių, šiltų, kaimyniškų Jums šventų Kalėdų, puikių idėjų ir gerų, bendruomeniškų darbų kitais metais, kad mūsų miestas būtų pilnas gyvybės ir gerų emocijų !

Nuoširdžiai Jūsų,
Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius