MO muziejus – Alytuje

1 (13 of 47)Ketvirtadienį, gruodžio 5 d. MO muziejaus edukatoriai atvyksta į Alytaus Šv. Benedikto gimnaziją. Čia 10 ir 13 val. MO edukatorė Ilona Ežerinytė ves integruotą literatūros, dailės ir kūrybinio rašymo pamoką „Charakteris dailėje ir literatūroje“ bei „Poezija dailėje ir literatūroje“. Moksleiviai taip pat susipažins su vizualinio mąstymo strategijos metodu, kurį pristatys edukatorė Jurgita Zigmantė ir kvies į meno kūrinius žvelgti be išankstinių įsitikinimų ar nusistatymų.
Kuo įdomus gali būti apsilankymas muziejuje? Ko jame galima išmokti? Kaip menas skatina kalbėti, interpretuoti, pažinti, atrasti ir kokias mokykloje įgytas žinias galima pritaikyti žiūrint į meno kūrinį?
1 (47 of 47)Nepraleiskite progos sužinoti daugiau apie edukacijas muziejuje bei kaip naujai ar įdomiai galima ugdyti svarbiausias XXI a. kompetencijas: kūrybiškumą, kritinį mąstymą, socialinius ir emocinius gebėjimus. Išgirskite, ką moksleiviai galvoja ir kaip jaučiasi pirmą kartą išbandę pamokas nauju formatu.
Org. informacija