MOLIŪGŲ ŽIBINTŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

MOLIUGU-ZIBINTŲ-DIRBTUVES-seimomsMOLIŪGŲ ŽIBINTŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS
Spalio 24 d. 18 val. Alytaus kultūros centre

Ilgėjant vakarams ir atslenkant tamsiausiam metų laikui, daugeliui norisi namų erdvę užpildyti žvakių šviesos kuriamu jaukumu, papuošti ją žaismingomis rudeniškomis dekoracijomis.

Artėjant Helovyno šventei, vis labiau populiarėja namuose įkurdinti žaismingus, tačiau kartu ir šiurpulingus moliūgų žibintus. Jų gamyba – puikus būdas visai šeimai smagiai ir kūrybiškai praleisti laiką drauge ir pasigaminti širdį sušildančių dekoracijų.
Spalio 24 d. 18 val. kviečiame susiburti prie puodelio arbatos ir kartu pasinerti į MOLIŪGŲ ŽIBINTŲ KŪRYBINES DIRBTUVES. Dekoruosime moliūgus, kurie ne tik gali papuošti Jūsų namų erdves, bet taip pat dalyvauti ir konkurse bei laimėti prizus.
Dirbtuvių metu sukurtus moliūgus galite palikti Alytaus kultūros centre ir dalyvauti šiurpulingiausio moliūgo konkurse, kuris vyks per HELOVYNO ŠVENTĘ ŠEIMOMS „Pokštas arba saldainis“ spalio 26 d. 18 val.

Atvykite į šventę su visa šeima, draugais ar giminaičiais ir kartu išrinkime konkurso nugalėtoją.

Šventėje „Pokštas arba saldainis“ Jūsų lauks įvairios pramogos: veidukų piešimas, ZEFYRŲ KEPIMAS „Išlydyk vaiduokliuką“, VAKARO KINAS, BŪRIMO SEANSAI. Patys drąsiausieji galės išbandyti SIAUBO KAMBARĮ ar atlikti užduotis: „Tritono akys“, „Šiurpiosios dėžės“, „Paglostyk sliekui koją“. Ir dar daug visko. Daugiau apie šventę jau greitai www.alytuskc.lt.

Dirbtuvių metu galite rinktis Jums priimtiniausią techniką: ištapyti, apklijuoti, išskaptuoti ar kitaip išpuošti moliūgą pagal savo viziją. Nepamirškite ir darbo įrankių (peilių, šaukštų ar pan.) ar dekoro detalių, reikalingų Jūsų idėjai, o patį moliūgą ir dalį tradicinių dekoravimo priemonių rasite dirbtuvių erdvėje.

Susitikime spalio 24 d. 18 val. Alytaus kultūros centre MOLIŪGŲ ŽIBINTŲ KŪRYBINĖSE DIRBTUVĖSE!
Edukacijos kaina 4 EUR. Reikalinga išankstinė registracija el. p. etnokultura@alytuskc.lt.