MOOCyouth sugrįžta – sužinokite apie „Erasmus+“ neiškeldami kojos iš namų

MOOCyouth user profile

Jūs turite puikią progą prisijungti prie įdomios, naudingos ir smagios veiklos. Dalyviai teigia, kad ši patirtis pakeitė jų gyvenimus ir paliko nepamirštamą įspaudą. Be to, viskas pasiekiama internetu. Galite mokytis, kada turite laiko: pristabdyti, pagreitinti ar pakartoti reikiamas dalis. Jūs taip pat tapsite internetinės besimokančiųjų bendruomenės nariu – sulauksite palaikymo iš fasilitatorių, kurie stengiasi padėti išnagrinėti, išspręsti problemas ir priimti sprendimus, ekspertų ir bendrakursių. Galite mokytis ten, kur esate – namuose, darbe, pamokoje ar paskaitoje – galbūt tai netgi taps papildymu tradicinei mokymo programai.

„MOOCyouth“ arba Nuotoliniai atviri internetiniai kursai (angl. „Massive Open Online Course“) apie „Erasmus+“ programą sugrįžta ketvirtąjį kartą. Šiemet jie vyks nuo spalio 16 iki lapkričio 20 d. registruotis į kursus galite ir jiems prasidėjus – net iki 2017 m. lapkričio 10 d.

„MOOCyouth“ sukurtas jaunimo darbuotojams, jaunimo lyderiams, kitiems su jaunimu dirbantiems asmenims, neformalių jaunimo grupių nariams iš Europos ir viso pasaulio. Šis kursas bus naudingas, jei girdėjote ką nors apie „Erasmus+“, tačiau nelabai žinote, kaip tai veikia. Jeigu jau teikėte paraišką, tačiau nepavyko gauti finansavimo ar tiesiog norėtumėte sužinoti daugiau apie europinį jaunimo bendradarbiavimą, tačiau nežinote, kaip pradėti.

„Tai puiki galimybė mokytis apie „Erasmus+“, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą, arba bet kurio, susidomėjusio šia tema. Man patiko, kad ši programa sudomino jaunus žmones iš viso pasaulio,“ – teigia vienas iš ankstesnių kurso dalyvių.

Šis kursas suteiks pagrindinių žinių ir suvokimo apie tai, kaip pasinaudoti įvairiomis finansavimo galimybėmis, įvykdyti finansavimo reikalavimus tarptautiniams jaunimo mainams, Europos savanorių tarnybai, jaunimo darbuotojų mobilumui ir struktūrinio dialogo projektams, finansuojamiems pagal programos „Erasmus+“ jaunimo sritį.

„Šis kursas gali padėti suprasti ne tik „Erasmus+“ programą. Jis suteikia naudingos informacijos apie projektų valdymą kitose srityse. O šią informaciją visi atviri žmonės gali panaudoti tiek ieškodami darbo, tiek rengdami projektus. Džiaugiuosi, kad galėjau būti kurso dalimi“, – pasakoja kurso dalyvis.

Ankstesniuose „MOOCyouth“ kursuose sudalyvavo daugiau nei 10 000 dalyvių.

Prisijunkite prie kurso svetainės „Facebooke“: https://www.facebook.com/moocyouth/

„MOOCyouth“ kursas pradėtas 2014 metais, jį koordinavo SALTO dalyvavimo resursų centras bei kelios „Erasmus+“ nacionalinės agentūros. 2017 m. kursą koordinuoja Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra bei „Erasmus+“ nacionalinės agentūros iš Estijos, Kroatijos, Vokietijos, Vengrijos, Italijos, Lichtenšteino ir Ispanijos.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra yra „Erasmus+“ jaunimo srities nacionalinė agentūra Lietuvoje. Nuo 1999-ųjų mūsų misija – užtikrinti, kad jauni žmonės ir su jais dirbantys asmenys turėtų galimybę dalyvauti europinėse jaunimo mobilumo programose.

Kursų organizatorių informacija