N.Cesiulis apsijuokė dar kartą

 

 

IMG_20200723_135704Dar būdamas eiliniu Alytaus miesto tarybos nariu, N.Cesiulis šaipėsi iš idėjos atgaivinti laivybą Nemunu. Tapęs meru, jis dar “šmaikščiau” tyčiojosi iš siekio paversti Nemuną laivybos arterija. Nuo jo kliuvo ir prieplaukos Alytuje statytojams. Tačiau gyvenimas eilinį kartą parodė, kad N.Cesiulio supratimas apie miesto vystymą lygus nuliui. Aštuonių savivaldybių vadovai ir susisiekimo ministras (Alytų atstovavo vicemeras)  jau priėmė veiksmų planą, kuris nubrėžia aiškias gaires Nemuno tvarkymo darbuose. Kad nejuokaujama pasako numatoma 30 milijonų eurų investicija. Štai ką rašo įvykių eiga besidžiaugiantis Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas :

“Planuojama atgaivinti ne tik krovininę laivybą Nemunu nuo Kauno iki Klaipėdos, bet ir keleivinių, pramoginių laivų maršrutus visoje Nemuno upėje, Kauno ir Kuršių mariose.

Esu maloniai nustebęs.( … ) Pagaliau matau realius planus ir realius pinigus konkretiems darbams.

Pagal  Vidaus vandens kelių direkcijos pristatytą programą iki 2023 m. turi būti išvalyta aukštupio vaga, sustatyti hidrotechnikos įrenginiai – bunos, kurios užtikrins tolesnį upės vagos valymąsi. Nuo Druskininkų pro Alytų jau galės plaukti laivai.

Dabar savivaldybėms reikia tik kurti turizmo infrastruktūrą ir galvoti apie verslą.”

Įdomu ką dabar sakys N.Cesiulis ? Tur būt vis tiek teisus !

 

“Alytaus laikas”