Naujųjų Metų belaukiant

15492527_764515440367679_5224843609040502886_n

Kalėdų karštligė lyg ir nuslūgo. Gražių bei šiltų emocijų pasikrovę, galvojame apie Naujus metus.
Sako, kad nauji metai – tai nauja pradžia. Susimąstėme, kiek šiame posakyje yra tiesos… Ar iš tiesų reikia nubraukti visa, kas buvo ir nekantriai laukti naujų pokyčių bangos? O, gal susikaupti, pagalvoti apie jau praėjusius metus ir ką galime kartu neštis į Naujuosius?

Taip, sutinkame, kad Nauji Metai – tai lyg naujas atskaitos taškas, naujų galimybių pradžia ir startinė linija naujiems iššūkiams. Bet sutikime, kad pramerkus akis Sausio 1-ąją, mes neatsibusime išsvajotame naujame name, mums tikriausiai nepaskambins direktorius linksmai pranešdamas, kad atiduoda savo postą tau, bei sporto salės abonimentais taip pat, tikriausiai, nesnigs…
Manome, kad svajoti ir užsibrėžti naujus, realius tikslus yra būtina. Bet tikriausiai neverta nutrūktgalviškai verstis per galvą ir stengtis apsukti gyvenimą 360 laipsnių kampu, ar sėdėti ir laukti, kol visi slapčiausi mūsų troškimai, burtų lazdele pamojus – išsipildys. Tai gi, kaip pasitikti Naujus Metus?

Šiemet mūsų slaptieji elfai išgirdo apie vienoje šeimoje esančią išties gražią tradiciją. Kūčių vakarą, šeimos nariai dalijasi savo mintimis apie praėjusius metus, kokius sunkumus ir džiaugsmus jiems teko patirti, ir kas, jų manymu, galėtų būti kitaip ateinančiais metais. Tokiu momentu, kiekvienas žmogus yra priverstas atversti savo gyvenimo knygos buvusį lapą ir jį dar kartą prabėgomis perskaityti. Ir tiesa, kad pas kiekvieną iš mūsų buvo ne viena kvapą gniaužianti akimirka. Tokia, kurią norėtųsi išgyventi dar kartą. Tiesa, kad pas kiekvieną iš mūsų atsirado, ar ištikimai mus lydėjo toks žmogus, kurio nenorėtųsi paleisti. Tikriausiai kiekvienam iš mūsų pasitaikė tokių dilemų, kurių nė sapne nesapnavome. Ir buvo tokių dienų bei potyrių, kurių niekad neplanavome, bet jos mums reiškė tiek daug…
Peržvelkite savo praėjusių metų rašytą knygos lapą. Su tikėjimu ir viltim perskaitykite ir sunkesnių dienų akimirkas, kurios, tikime, buvo neveltui. Su džiaugsmu prisiminkite gražiausias metų dienas, ir su dideliu ryžtu ir drąsa pagalvokite apie visus iššūkius, kuriuos praėjote.
Nauji Metai – Nauja Pradžia? Pasakysime – taip… ir ne. Taip – sakome naujiems tikslams ir svajonėms. O, visa kita koja kojon žengs kartu su mumis į kitus metus. Kaip mokėsime džiaugtis ir kokiomis spalvomis bus nudažyti sekančių metų mūsų knygos lapai – priklausys tik nuo mūsų. Linkime, kad visas gražiausias akimirkas, mylimus žmones ir jau išsipildžiusias svajas, neštumėtės kartu su savimi į ateinančius metus. Svajokime, bet per daug neplanuokime, kad skaudžių nusivylimų būtų mažiau. Tikėkime, bet per daug nesitikėkime. Siekime, bet nepersistenkime ir saugokime pačius save.
Mylėkime, ir jokių BET. Vertinkime. Saugokime. Džiaukimės.
Verskime
Naują knygos lapą ir nepamirškime kartu pasiimti, visa, kas buvo brangu ! Stenkimės gyventi taip, kad kiekvienais metais būtų kuo daugiau, ką neštis į sekančius Naujus Metus!

Gražių artėjančių Naujųjų Metų, brangieji!

 „Dvelkia laime“