Nepakartojamas ASRC plaukikų pasirodymas Ostrolenkoje (Lenkija) vykusiame čempionate

Pirma iš kairės Rūta Bubelytė (2)Spalio 28 dieną, Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) plaukikai dalyvavo VI atvirame Ostrolenkos (Lenkija) miesto čempionate, kuriame, aštuoniose amžiaus grupėse, varžėsi 350 plaukikų iš 32 klubų. Čempionate plaukė net 10 alytiškių.

Mergaičių tarpe geriausiai sekėsi Rūtai Bubelytei. Plaukdama 50 metrų laisvuoju stiliumi ji iškovojo I-ąją vietą, o 50 metrų distancijoje peteliške užėmė II-ąją vietą. Eglė Ančiukaitytė užkopė į II-ąją apdovanojimų pakylos vietą plaukdama 50 metrų laisvuoju stiliumi ir III-iąją vietą 50 metrų plaukime krūtine. Austėjai Grabytei pavyko iškovoti III-iąją vietą 50 metrų distancijoje plaukiant nugara.

Antras iš kairės Ugnius Kamandulis (2)Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi Ugniui Kamanduliui, iškovojusiam du aukso medalius. Ugnius pirmas atplaukė 100 metrų nugara ir 100 metrų krūtine. Kitoje amžiaus grupėje Eivinui Matulevičiui taip pat nebuvo lygių 100 metrų distanciją įveikiant krūtine. Eivinas, nesunkiai įveikęs varžovus, džiaugėsi aukso medaliu.

Čempionato pabaigoje sumuojami reitingo taškai ir už pirmąją vietą įteikiama taurė bei atminimo prizai, iki kurių ASRC sportininkams pritrūko labai nedaug. Eglė Ančiukaitytė absoliučioje savo amžiaus įskaitoje nuo pirmos vietos atsiliko tik 8 taškais ir liko antra. Rūta Bubelytė savo amžiaus grupėje taip pat liko antra, atsilikusi 42 taškais nuo pirmos vietos.

Čempionate dalyvavusius plaukikus treniruoja Viktorija Skroblienė ir Romualdas Garbinas.