Nespėjo pasidarbuoti , o jau susipyko

 

69935632_1412454538907096_201799334755303424_nAtrodo, kad sodcdemai pakliuvę į valdžią ėmėsi klausimus spręsti ne taip kaip reikia. Miesto meras socialdemokratas Nerijus Cesiulis kreipėsi į prokuratūrą dėl socialdemokrato administracijos direktoriaus R.Juonio veiksmų grąžinant žemes Alytaus mieste. Nuo jų bendro darbo praėjo vos keli mėnesiai, o jau reikalinga prokuratūra. Ką nors daugiau sakyti nėra prasmės, nes pykstasi vienos partijos nariai ir kaip atrodo dėl kelių milijonų. Matyt socdemai kitaip negali, jei ginčytis tai dėl milijonų, jei „ pyz .. ti , tai milijonus“. Greičiausiai socdemai kitokių sumų nepripažįsta.

Savotiškai gaila mero N.Cesiulio, pats pasiūlo administracijos direktorių (tikėtina kažkieno patartas) , o tas atsisako paklusti teisėtiems mero reikalavimams. Įdomu, ar meras susipras nušalinti administracijos direktorių nuo pareigų,  kad tas dar ko nors netinkamo nepadarytų. Jei to nepadarys, tai bus galima galvoti, kad meras patiria spaudimą iš socdemų pusės „neskriausti savų“ ir  siekiant išsaugoti jau ir taip sukompromituotą partijos reputaciją.

Beje, miesto taryboje jau „vaikšto“ dar vienas įdomus pinigų „įsisavinimo“ raštas, prašantis sportui  šiemet, papildomai skirti dar 410 000 eurų. Skaitytojams paliekame teisę atspėti,  kuris  sporto klubas, pagal minimą prašymą – raštą , turėtų gauti daugiausia.. Nesunku, tikrai nesunku…

„Alytaus laikas“