Po karantino Lietuvoje pirmosios kanupolo varžybos Dauguose

27641_351dc6760718e5b2b911d3c049e34961Dauguose po ilgos priverstinės pertraukos kanupolo sporto atstovai surengė Daugų taurės varžybas – „Daugų Open – 2020“. Varžybas organizavo Alytaus rajono meno ir sporto mokykla (Alytaus r. MSM). Varžybų vyr. teisėjas mokyklos treneris Mantas Atmanavičius. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse: jaunučių U-16, jaunių U- 18 ir vyrų. Dalyvavo Daugų, Alytaus ir Trakų komandos. Baidarininkai pasiilgę varžybų su dideliu noru ir dideliu atkaklumu kovojo aikštelėje.

Jaunučių grupėje sėkmingai žaidė Trakų jaunieji baidarininkai. Jie finale nugalėjo šeimininkę – Daugų komandą. Trečiąją vietą laimėjo Alytaus vaikų ir jaunimo rankinio klubo (VJRK) komanda.
Jaunių grupėje irgi triumfavo Trakai. Finale žaidė su Alytaus SRC komanda. Įtemptose rungtynėse atkakliai kovojo abi komandos ir nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui rezultatas buvo lygus. Buvo skirtas pratęsimas iki auksinio įvarčio nugalėtojui išaiškinti. Pratęsime sėkmė lydėjo Trakų sportininkus, jie pirmieji pelnė įvartį ir iškovojo pergalę. Tapo šios amžiaus grupės nugalėtojais. Antroje vietoje Alytaus SRC auklėtiniai, treti – Daugų.

Vyrų grupėje finale žaidė Alytaus ir Trakų komandos. Atkakli rungtynių pradžia, daug klaidų darė tiek viena, tiek kita komanda. Pirmame kėlinyje nei viena komanda neįgijo pranašumo. Antrajame kėlinyje alytiškiai įsižaidė ir atitrūko nuo varžovų, bei iškovojo pergalę 9:5.

Dėl šalyje paskelbto karantino sportininkai tris mėnesius neturėjo galimybės dalyvauti varžybose. Tai atsiliepė ir sportininkų žaidimui. Dabar grįžtant į vėžes, normalizuosis treniruotės, varžybinė veikla, sportininkai atsigaus ir demonstruos gerą, solidų kanupolo žaidimą. Kitos kanupolo varžybos planuojamos liepos mėnesį Trakuose ir Alytuje.

Alytaus SRC informacija